Zbiórka Elektrośmieci do 31 sierpnia 2026 r.

Zbiórka elektrośmieci w Gminie Nur
W Urzędzie Gminy Nur na parterze znajduje się pudełko, do którego bezpłatnie można oddać zużyte elektrośmieci.
Zbiórkę prowadzimy do 31 sierpnia 2026 r.
Przyjmujemy m.in.:
Sprzęt AGD – tostery, miksery, czajniki, sokowirówki, młynki do kawy oraz inny mały sprzęt gospodarstwa domowego;
Sprzęt RTV – sprzęt nagłośnieniowy, radia, odtwarzacze DVD, magnetowidy, sprzęt HiFi, aparaty fotograficzne, kamery, głośniki, zegary;
Sprzęt IT – klawiatury, akcesoria komputerowe, rutery, tablety, telefony stacjonarne, drukarki, skanery, kserokopiarki, niszczarki do papieru, piloty, przedłużacze, zasilacze, powerbanki, pendrive’y, słuchawki oraz inne drobne urządzenia teleinformatyczne;
Zużyte oświetlenie – lampki nocne, lampy stojące, lampy stołowe, żyrandole, latarki, LED-y;
Elektronarzędzia – wiertarki, wkrętarki, szlifierki, wyrzynarki, polerki, młoty, frezarki, akumulatory i ładowarki do elektronarzędzi, narzędzia ogrodowe, np. kosiarki elektryczne;
Urządzenia do pielęgnacji urody i kontroli zdrowia – suszarki do włosów, lokówki, prostownice, elektryczne szczoteczki do zębów, maszynki do strzyżenia włosów, depilatory, masażery, wagi, ciśnieniomierze, pulsometry, termometry elektroniczne;
Zabawki dziecięce – keyboardy, konsole, pluszaki interaktywne;
Akumulatory przenośne oraz zużyte baterie (pojemnik znajduje się w Bibliotece Publicznej Gminy Nur).
Ponadto elektrośmieci można oddawać do:
- PSZOK w Nurze, ul. Łomżyńska 14E,
- - Pod adresem Żebry Laskowiec 44,
- (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Urzędem Gminy Nur 86 277 99 05).
Urząd Gminy Nur nawiązał współpracę z programem „Miasto bez elektrośmieci”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!