Logo Gminy Nur

Zbiórka Elektrośmieci do 31 sierpnia 2026 r.

Ocena 0/5

elektro

Zbiórka elektrośmieci w Gminie Nur

 W Urzędzie Gminy Nur na parterze znajduje się pudełko, do którego bezpłatnie można oddać zużyte elektrośmieci.

Zbiórkę prowadzimy do 31 sierpnia 2026 r.

Przyjmujemy m.in.:

Sprzęt AGD – tostery, miksery, czajniki, sokowirówki, młynki do kawy oraz inny mały sprzęt gospodarstwa domowego;

Sprzęt RTV – sprzęt nagłośnieniowy, radia, odtwarzacze DVD, magnetowidy, sprzęt HiFi, aparaty fotograficzne, kamery, głośniki, zegary;

Sprzęt IT – klawiatury, akcesoria komputerowe, rutery, tablety, telefony stacjonarne, drukarki, skanery, kserokopiarki, niszczarki do papieru, piloty, przedłużacze, zasilacze, powerbanki, pendrive’y, słuchawki oraz inne drobne urządzenia teleinformatyczne;

Zużyte oświetlenie – lampki nocne, lampy stojące, lampy stołowe, żyrandole, latarki, LED-y;

Elektronarzędzia – wiertarki, wkrętarki, szlifierki, wyrzynarki, polerki, młoty, frezarki, akumulatory i ładowarki do elektronarzędzi, narzędzia ogrodowe, np. kosiarki elektryczne;

Urządzenia do pielęgnacji urody i kontroli zdrowia – suszarki do włosów, lokówki, prostownice, elektryczne szczoteczki do zębów, maszynki do strzyżenia włosów, depilatory, masażery, wagi, ciśnieniomierze, pulsometry, termometry elektroniczne;

Zabawki dziecięce – keyboardy, konsole, pluszaki interaktywne;

Akumulatory przenośne oraz zużyte baterie (pojemnik znajduje się w Bibliotece Publicznej Gminy Nur).

Ponadto elektrośmieci można oddawać do:

  • PSZOK w Nurze, ul. Łomżyńska 14E,
  • - Pod adresem Żebry Laskowiec 44,
  • (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Urzędem Gminy Nur 86 277 99 05).

Urząd Gminy Nur nawiązał współpracę z programem „Miasto bez elektrośmieci”.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności