Ruszyła kampania BEZPIECZNA BUTLA-BEZPIECZNY DOM!
Szanowni Państwo!
Transportowy Dozór Techniczny, przy wsparciu Ministerstwa Infrastruktury, rozpoczął ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną, której celem jest zwiększenie świadomości na temat bezpiecznego użytkowania butli gazowych LPG w domach.
Kampania ma na celu edukację, jak unikać zagrożeń związanych z eksploatacją butli, jak rozpoznawać nieprawidłowości oraz jak postępować zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa.
Więcej informacji o akcji znajduje się tutaj: https://www.tdt.gov.pl/.../bezpieczenstwo-butli-na-gaz-lpg/



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!