Logo Gminy Nur

Ruszyła kampania BEZPIECZNA BUTLA-BEZPIECZNY DOM!

Ocena 0/5

Szanowni Państwo!

Transportowy Dozór Techniczny, przy wsparciu Ministerstwa Infrastruktury, rozpoczął ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną, której celem jest zwiększenie świadomości na temat bezpiecznego użytkowania butli gazowych LPG w domach.

Kampania ma na celu edukację, jak unikać zagrożeń związanych z eksploatacją butli, jak rozpoznawać nieprawidłowości oraz jak postępować zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa.

Więcej informacji o akcji znajduje się tutaj: https://www.tdt.gov.pl/.../bezpieczenstwo-butli-na-gaz-lpg/ 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności