Dzień Kobiet w Gminie Nur!
,,Być kobietą, być kobietą…”
Kochane Kobietki 8 marca za nami!
Mamy nadzieję, że w Waszych głowach również jeszcze słychać melodię „….. Czerwonej jarzębiny” czy …..”Baby ach te baby” w wykonaniu naszej niezastąpionej artystki Renata Dąbkowska dzięki, której mogliśmy delektować się prawdziwą muzyczną ucztą, pełną emocji i pięknych dźwięków.
Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie. Wasza obecność sprawiła, że ten wieczór był magiczny.
Dziękujemy, że byliście z nami!
Serdeczne podziękowania kierujemy także w stronę Pana Michała Rawa Event za jak zwykle perfekcyjną oprawę sceniczną.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!