Logo Gminy Nur

Dzień Kobiet w Gminie Nur!

Ocena 0/5

,,Być kobietą, być kobietą…” 

Kochane Kobietki 8 marca za nami!  

Mamy nadzieję, że w Waszych głowach również jeszcze słychać melodię „….. Czerwonej jarzębiny” czy …..”Baby ach te baby” w wykonaniu naszej niezastąpionej artystki Renata Dąbkowska dzięki, której mogliśmy delektować się prawdziwą muzyczną ucztą, pełną emocji i pięknych dźwięków.  
 

Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie. Wasza obecność sprawiła, że ten wieczór był magiczny.  

Dziękujemy, że byliście z nami!  

Serdeczne podziękowania kierujemy także w stronę Pana Michała Rawa Event za jak zwykle perfekcyjną oprawę sceniczną.    
 

Galeria zdjęć

482327930_948903380752746_1833186721768322085_n 483631650_948902897419461_6962627128968352677_n 482325782_948902980752786_599046762461725966_n 483192004_948903230752761_1779749640636578343_n 483830270_948903760752708_4133437221095908258_n 482326122_948904180752666_4217612711264793564_n 482326703_948904017419349_4911695643541996312_n 482326715_948903917419359_1980844260227768212_n 482809536_948904290752655_5046481319704600211_n 483727542_948904000752684_3426557874425081533_n 483437020_948903934086024_5169459814547373341_n 483602441_948904420752642_5520406553853864940_n 482326330_948903840752700_62366619006123347_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności