Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
pochmurno
17°C

Informacja z wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich !!

Ocena 0/5

Szanowni Państwo!  
W dniu 8 lipca 2024 r. zakończyły się wybory Sołtysów i Rad Sołeckich.
Dziękujemy Państwu za trud i zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnej społeczności. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i umożliwienie poznania potrzeb Naszych Mieszkańców w minionej kadencji 2018-2024.   

Gratulujemy nowo wybranym władzom sołeckim!   
Życzymy przede wszystkim sukcesów, niezmiennej wytrwałości, powodzenia w przeprowadzaniu planów rozwoju miejscowości oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.  

Na kadencję 2024-2029 Sołtysami zostali:
 - Pani Anna Kuzak - Obryte
 - Pan Zdzisław Zambrzycki – Kałęczyn, Opatowina
 - Pani Katarzyna Gawryś - Żebry Laskowiec
 - Pan Tadeusz Moczulski - Ołtarze Gołacze
 - Pan Stanisław Krysiński - Zaszków
 - Pani Bogusława Wyszyńska - Ślepowrony
 - Pan Adam Nienałtowski - Godlewo Warsze i Mierniki
 - Pan Stanisław Godlewski - Godlewo Wielkie
 - Pan Patryk Steć - Myślibory
 - Pani Anna Grodzka - Murawskie Nadbużne
 - Pani Wioletta Łuniewska - Godlewo Milewek
 - Pan Zbigniew Grodzki - Ołowskie
 - Pan Maciej Obliński - Kossaki
 - Pan Damian Góral - Zuzela
 - Pan Sławomir Kozłowski - Zakrzewo Słomy
 - Pani Małgorzata Kamińska - Nur, Łęg Nurski, Nur Kolonia Wschodnia, Kolonia Zachodnia
 - Pani Beata Murawska - Kamianka Nadbużna, Kamianka Stokowo
 - Pan Franciszek Spiżewski - Żebry Kolonia
 - Pan Daniel Bagiński - Strękowo, Strękowo Nieczykowskie
 - Pani Irena Pawluk - Zaszków Kolonia
 - Pan Waldemar Wojtkowski - Kramkowo Lipskie

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!