Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 24 maja 2024
Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
pochmurno
24°C

Informacja na temat sprzedaży węgla dla mieszkańców Gminy Nur

Ocena 0/5

Informacja na temat sprzedaży węgla dla mieszkańców Gminy Nur.
W tym tygodniu rozpoczynamy  sprzedaż węgla dla mieszkańców gminy.

Opał mogą kupować gospodarstwa domowe, używające go jako głównego źródła ciepła do ogrzewania lokali. Uprawnione do zakupu są tylko te osoby, które mogą otrzymać dodatek węglowy oraz złożyły stosowny wniosek do Urzędu Gminy Nur.

Gospodarstwa domowe po preferencyjnej cenie  1950 zł/tona będą mogły nabyć maksymalnie 3 tony węgla w następujących transzach:

 do końca tego roku i od 1 stycznia 2023 roku. 

Minimalny zakup to 0,5 tony.

Aby kupić węgiel po preferencyjnej cenie należy:

  1. Osoba uprawniona, po telefonicznym powiadomieniu, zgłasza się do Urzędu Gminy Nur, pok. Nr 9 z dowodem tożsamości po odbiór  faktury za węgiel (decyduje kolejność złożonych wniosków).
  2. Wpłatę należy dokonać na rachunek bankowy urzędu numer 64 8749 0006 2600 0013 2000 0010. Wpłatę można wykonać na wskazane w fakturze konto, przelewem, kartą płatniczą lub w kasie BS Ciechanowiec O/Nur.
  3. Po opłaceniu faktury wnioskodawca z dokumentem tożsamości i potwierdzeniem wpłaty  zgłasza się do firmy Michałowski Dariusz Materiały Budowlane, skład w Nurze, ul. Małkińska 9A w celu ustalenia terminu i sposobu dowozu węgla.

Przed podjęciem decyzji o zakupie można węgiel obejrzeć na składzie w Nurze.

Węgiel dystrybuowany przez gminę posiada niezbędne certyfikaty jakości.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Nur, pok. 9 oraz telefonicznie: 862779905.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!