Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 24 maja 2024
Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
pochmurno
24°C

I SESJA RADY GMINY NUR

Ocena 0/5

W dniu 6 maja 2024 r. (poniedziałek) o godzinie 12:00 w sali obrad Urzędu Gminy Nur pokój nr 21 odbędzie się I sesja Rady Gminy Nur na podstawie Postanowienia Nr 322/2024 Komisarza Wyborczego w Ostrołęce I z dnia 26 kwietnia 2024 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji nowo wybranej Rady Gminy Nur z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji przez Radnego Seniora i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Wystąpienie Przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej w Nurze.
3. Złożenie ślubowania przez Radnych Gminy Nur.
4. Złożenie ślubowania przez Wójta Gminy Nur.
5. Przyjęcie porządku obrad I sesji Rady Gminy Nur.
6. Wybór Komisji Skrutacyjnej.
7. Wybór Przewodniczącego Rady Gminy Nur.
8. Wybór Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Nur.
9. Podjęcie uchwał w sprawach:
    1) ustalenia składów osobowych Komisji Rewizyjnej i Komisji Skarg, Wniosków i Petycji,
    2) ustalenia składów osobowych Komisji Oświaty, Kultury, Porządku Publicznego i Spraw Socjalnych i Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Budżetu Gminy oraz określenia przedmiotów ich działania,
    3) ustalenia wynagrodzenia Wójta Gminy Nur.
10. Sprawy różne - wolne wnioski i zapytania.
11. Zamknięcie obrad sesji. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!