Do 30 czerwca 2022 r. można składać deklarację dotyczącą źródeł ciepła i źródeł spalania
Urząd Gminy w Nurze przypomina, że do 30 czerwca 2022 r. właściciele oraz zarządcy budynków mają obowiązek zgłoszenia źródła ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Deklarację można złożyć online lub w wersji papierowej w Urzędzie Gminy w Nurze, pok. 14.
Deklarcja dostepna jest tutaj...


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!