Bezpłatne badania gleby w naszej gminie!
Drodzy Rolnicy i Mieszkańcy!
W związku z trwającą wiosenną kampanią badania gleby skierowaną do Rolników i posiadaczy ziemi, przypominamy o możliwości wykonania bezpłatnych kompleksowych badań gleby przez Mobilne Centrum Badania i Analizy Gleby prowadzone przez Mazowieckie Biuro Geodezji i Urządzeń Rolnych w Ostrołęce.
Zdrowa gleba to klucz do udanych plonów! Województwo Mazowieckie w ramach projektu Smart Villages, po raz kolejny oferuje bezpłatne badanie gleby!
Skorzystajcie już dzisiaj i zadbajcie o swoje uprawy!
Dlaczego warto?
• Oszczędność pieniędzy – możecie bezpłatnie wykonać badania na każdej ze swoich działek na terenie gminy!
• Oszczędność czasu – nie ma konieczności samodzielnego pobierania i wysyłania próbek - to Mobilne Centrum Badania i Analizy Gleby przyjedzie do Was!
• Optymalne nawożenie – dowiecie się, czego potrzebuje Wasza gleba, aby plony były obfitsze, a produkty zdrowsze!
Nie przegapcie tej okazji!
Zapisy i badania już trwają! Badania można umówić w terminie 1 marca do 31 maja 2026 roku.
Jak się zapisać? Ściągnijcie aplikację na telefon lub odwiedźcie stronę ROLMApp, zarejestrujcie się i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy.
Więcej informacji o badaniach i innych korzyściach płynących z użytkowania systemu znajdziecie na stronie lub profilu ROLMApp na Facebooku.
#Rolnictwo
#BadanieGleby #ZdrowaGleba #ROLMApp #LepszePlony #BadaniaGleby2026



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!