Beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego już w najbliższą niedzielę!
Długo oczekiwana przez nas beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędzie się już w najbliższą niedzielę 12 września o godz. 12:00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie pod przewodnictwem kard. Marcello Semeraro. Uroczystość transmitowana będzie na żywo przez wszystkie najważniejsze stacje telewizyjne. Niech nie zabraknie w tym dniu również naszej obecności w tak ważnym wydarzeniu zarówno dla całego Kościoła, jak i dla naszej małej gminy, która szczycić się może faktem, iż to właśnie na jej terenie, w Zuzeli urodził się Błogosławiony Kardynał Stefan Wyszyński! Sam o tym zawsze pamiętał. Świadczą o tym Jego słowa: „Jestem związany z Zuzelą sercem. Są to więzy potężne. Czuję się wielkim dłużnikiem ziemi, której chleb jadłem od dzieciństwa”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!