Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
pochmurno
17°C

Zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Błogosławiony Stefan Kardynał Wyszyński - Prymas Tysiąclecia"

Ocena 0/5

W ramach obchodów Dnia Patrona oraz w celu upowszechnienia wiedzy o życiu i działalności błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, kształtowania postaw, promowania wartości, którym był wierny Prymas Tysiąclecia oraz rozwijania uzdolnień i zainteresowań plastycznych dzieci i młodzieży Starostwo Powiatowe ogłasza Powiatowy Konkurs Plastyczny „Błogosławiony Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”.

*Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych, funkcjonujących na terenie Powiatu Ostrowskiego. 

*Prace należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej, ul. 3 Maja 68 do dnia 12 maja 2023 roku.

*Ogłoszenie wyników Konkursu na stronie internetowej Organizatora Konkursu www.powiatostrowmaz.pl nastąpi w dniu 19 maja 2023 roku.

*Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w dniu 25 maja 2023 roku w Powiatowej Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej po towarzyszącej obchodom Dnia Patrona Powiatu Ostrowskiego prelekcji, wygłoszonej przez prof. Jana Żaryna. 

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu
Format: pdf, 330.15 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!