Usuwanie i odbiór azbestu w 2022 roku
Urząd Gminy Nur informuje, że zgodnie z programem „Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu na terenie województwa mazowieckiego” finansowanym ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Warszawie w 2022 r., zbierane są wnioski od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Nur zainteresowanych odbiorem odpadów zawierających azbest.
Wszyscy zainteresowani bezpłatnym odbiorem azbestu w 2022 roku proszeni są o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Nur do dnia 15 lutego 2022 r.
Wypełnioną informację o wyrobach zawierających azbest wraz z załącznikiem można dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy Nur , pok. nr 14, wysłać elektronicznie na adres: ochronasrodowiska@gminanur.pl , ugnur@gminanur.pl lub poprzez platformę ePUAP: Urząd Gminy Nur: f7558jnfbk.
Poniżej umieszczono wymagane druki do pobrania...

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!