Logo Gminy Nur

Podziękowania dla Sołtysów !

Ocena 0/5

W dniu 12 września br. podczas obrad IV sesji Rady Gminy Nur, Pan Wójt Rafał Kruszewski, Przewodniczący rady Pan Edward Jańczuk oraz Wiceprzewodnicząca rady Pani Wioletta Łuniewska złożyli serdeczne podziękowania, a także wręczyli skromne upominki na ręce Sołtysów, za pełnienie tej funkcji w latach 2019-2024.
   

Raz jeszcze dziękujemy:
- Panu Ryszardowi Spiżewskiemu
- Panu Janowi Zawistowskiemu
- Panu Jerzemu Wyszyńskiemu
- Panu Krzysztofowi Bielik
- Panu Krzysztofowi Godlewskiemu
- Panu Pawłowi Steć
- Panu Markowi Murawskiemu
- Panu Norbertowi Lipskiemu
za współpracę, nieocenioną pomoc i wsparcie!   

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności