Podziękowania dla Sołtysów !
W dniu 12 września br. podczas obrad IV sesji Rady Gminy Nur, Pan Wójt Rafał Kruszewski, Przewodniczący rady Pan Edward Jańczuk oraz Wiceprzewodnicząca rady Pani Wioletta Łuniewska złożyli serdeczne podziękowania, a także wręczyli skromne upominki na ręce Sołtysów, za pełnienie tej funkcji w latach 2019-2024.
Raz jeszcze dziękujemy:
- Panu Ryszardowi Spiżewskiemu
- Panu Janowi Zawistowskiemu
- Panu Jerzemu Wyszyńskiemu
- Panu Krzysztofowi Bielik
- Panu Krzysztofowi Godlewskiemu
- Panu Pawłowi Steć
- Panu Markowi Murawskiemu
- Panu Norbertowi Lipskiemu
za współpracę, nieocenioną pomoc i wsparcie!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!