Od dnia 05.04.2021 r. obowiązuje nowa taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wodę.
Szanowni Państwo,
Urząd Gminy Nur informuje, że na mocy decyzji Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie znak: LU.RZT.70.7.2021.MW z dnia 09.03.2021 r. od dnia 05.04.2021 r. obowiązuje nowa taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wodę na okres kolejnych 3 lat.
Obecna cena za 1m3 wody wynosi 1,95 zł netto. Opłata abonamentowa pozostaje bez zmian - 2zł netto za 1 miesiąc.
W załączeniu decyzja Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!